Hollandaca Leasing Evrakı Tercümesi
Hukuki çeviri sektöründe Türkiye ve Orta Doğunun en önemli firması olan Semantik Tercüme, en seçkin üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun, en az 10 senelik tecrübeye sahip dil uzmanları, profesyonel proje yöneticileri ve yüksek teknolojiye dayanan alt yapısı ve bilgi birikimiyle; akademisyenlere, hukuk bürolarına, büyük ve orta ölçekli şirketlere, kişilere, belediyelere, resmi kurumlara ve sigorta şirketlerine hukuk çevirisi çözümleri sunmaktadır.

Tercümelerde terminoloji tutarlılığı sağlıyoruz.

10 yılı aşkın bir süredir hukuksal çeviri dalında yüzlerce işi rakiplerimizi kıskandıracak bir başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda hukuksal çeviri hizmeti verdiğimiz konulardan bazı örnekler veriliyor:

Kontrol Belgesi çevirisi / Kontrol Belgesi tercümesi, Tek Yetkili Satıcılık Sözleşmesi çevirisi / Tek Yetkili Satıcılık Sözleşmesi tercümesi, Toplantı Tutanağı çevirisi / Toplantı Tutanağı tercümesi, Tek Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri çevirisi / Tek Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri tercümesi, İflas Hukuku çevirisi / İflas Hukuku tercümesi, Hukuki Dış Metin çevirisi / Hukuki Dış Metin tercümesi, Hekim Ceza Hukuku çevirisi / Hekim Ceza Hukuku tercümesi, Şirket Yazışmaları çevirisi / Şirket Yazışmaları tercümesi, Kanun çevirisi / Kanun tercümesi, Şirket Birleşme Sözleşmesi çevirisi / Şirket Birleşme Sözleşmesi tercümesi, Ceza Hukuku çevirisi / Ceza Hukuku tercümesi, Miras Hukuku çevirisi / Miras Hukuku tercümesi, Evlilik Cüzdanı çevirisi / Evlilik Cüzdanı tercümesi, Uluslararası Uyuşmazlık Davaları çevirisi / Uluslararası Uyuşmazlık Davaları tercümesi, Evlilik Belgesi çevirisi / Evlilik Belgesi tercümesi, Ticari Mevzuat çevirisi / Ticari Mevzuat tercümesi, İhbarname çevirisi / İhbarname tercümesi, Kira Kontratı çevirisi / Kira Kontratı tercümesi, Kara Avrupası Hukuk Düzeni çevirisi / Kara Avrupası Hukuk Düzeni tercümesi, Sosyal Güvenlik Hukuku çevirisi / Sosyal Güvenlik Hukuku tercümesi, Ulaşım Hukuku çevirisi / Ulaşım Hukuku tercümesi, Emeklilik Hukuku çevirisi / Emeklilik Hukuku tercümesi, İstihkak Davası çevirisi / İstihkak Davası tercümesi, Hukuk Felsefesi çevirisi / Hukuk Felsefesi tercümesi, İhtiyati Hacze İtiraz çevirisi / İhtiyati Hacze İtiraz tercümesi, Hekim Sorumluluğu Hukuku çevirisi / Hekim Sorumluluğu Hukuku tercümesi, Vergi Cezası Hukuku çevirisi / Vergi Cezası Hukuku tercümesi, İflas Ceza Hukuku çevirisi / İflas Ceza Hukuku tercümesi, Patent Başvurusu çevirisi / Patent Başvurusu tercümesi, Boşanma Davası çevirisi / Boşanma Davası tercümesi, Opsiyon Sözleşmesi çevirisi / Opsiyon Sözleşmesi tercümesi, AB Mevzuatı çevirisi / AB Mevzuatı tercümesi, Roma Hukuku çevirisi / Roma Hukuku tercümesi, Ticari İşletme Hukuku çevirisi / Ticari İşletme Hukuku tercümesi, Kredi Belgeleri çevirisi / Kredi Belgeleri tercümesi, Teamül Hukuku çevirisi / Teamül Hukuku tercümesi, Sigorta Poliçeleri çevirisi / Sigorta Poliçeleri tercümesi, Bireysel Mahremiyet Hukuku çevirisi / Bireysel Mahremiyet Hukuku tercümesi, Mahkeme çevirisi / Mahkeme tercümesi, Bayilik Sözleşmeleri çevirisi / Bayilik Sözleşmeleri tercümesi

Bloglarımızın ve web sitelerimizin listesi
EDEBİ ÇEVİRİ, MAKALE TERCÜMESİ, TEKNİK ÇEVİRİ, ARABIC GAME TRANSLATION, HUKUKİ TERCÜME BÜROSU, AKADEMİK ÇEVİRİ BÜROSU, SÖZLEŞME ÇEVİRİSİ, EDEBİ TERCÜME, FİNANSAL ÇEVİRİ, SÖZLEŞME TERCÜMESİ, TURKISH GAME TRANSLATION, TURKISH TRANSLATION OFFICE, TIBBİ ÇEVİRİ BÜROSU, HUKUKİ ÇEVİRİ BÜROSU, FİNANSAL TERCÜME, NATIVE ARABIC TRANSLATION, MEDİKAL TERCÜME BÜROSU, KAZAKH TRANSLATION, HUKUK ÇEVİRİSİ, OYUN ÇEVİRİSİ, TEKNİK ÇEVİRİ BÜROSU, NATIVE TURKISH TRANSLATION, TURKISH TRANSLATION, UZBEKH TRANSLATION, LOKALİZASYON, SEMANTİK ÇEVİRİ BÜROSU, KAZAKCA CEVIRI, HUKUKİ TERCÜME, SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, MEDİKAL ÇEVİRİ BÜROSU, TİCARİ ÇEVİRİ, SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, MAKALE ÇEVİRİSİ, GREEK TRANSLATION OFFICE, AZERI TRANSLATION AGENCY, TIBBİ TERCÜME BÜROSU

Semantik Tercüme Bürosu

Bugünün küreselleşen dünyasında kaliteli tercüme hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple tercüman ve redaktörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

Sunduğumuz kaliteli ve dürüst hizmet yüzünden onlarca müşterimizden bizi takdir eden e-postalar bize gönderiliyor. Buradaki listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

 • Çeviri bürolarıyla çalışmak bizim için hep problem olmuştu. Semantik Tercüme sayesinde bu problemden kurtulduk. Profesyonel kadroları ile çok kaliteli hizmet sağladıklarını ifade etmek istiyorum.
  (Genel Müdür Asistanı)
 • Distribütörlük sözleşmemizi çok sayıda dile başarıyla çevirdiniz. Artık hep sizinle çalışacağız.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Şirketimiz için hazırlamış olduğunuz hukuk terimleri sözlüğü gerçekten çok işimize yaradı. Aradan onca yıl geçmiş olmasına rağmen hâla o sözlükten yararlanıyoruz.
  (Hukuk Bürosu Yöneticisi)
 • Hukuksal tercüme alanında iyi bir çeviri bürosu bulmak kolay değil. Bu alanda hem tecrübe hem uzmanlık sahibi az sayıda şirketten biri de Semantik Tercüme Bürosu. Hukuk terimlerine son derece hakimler.
  (Avukat – Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Hukuki çeviri alanında bu kadar iyi olmanıza gerçekten şaşırdım. Bu konuda bundan önce çalıştığımız yabancı çeviri bürolarının hepsinden daha iyi hizmet sunuyorsunuz.
  (Hukuk Ofisi Yöneticisi)
 • Mahkeme evrakımızın Kırgızcaya tercümesinde çok profesyonelce çalışarak müthiş bir iş çıkarttınız. Hukuk tercümelerindeki ustalığınız hayranlık verici. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  (Avukat)
 • Çeviri büronuzu bir dostum salık vermişti. Master tezimin Rusçaya tercümesi çok beğenildi. Elinize sağlık.
  (Araştırma Görevlisi)
 • makul fiyat, çok iyi kalite Firmamızı çeviri probleminden kurtardığınız için minnettarız size.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Firmanızın proje yöneticileri gerçekten çok başarılı. Bütün tercüme ve lokalizasyon projelerimizde projenin en başından en sonuna kadar hep bizimle temas kurarak gereken yerlerde bize sorular sordular, bizden görüş aldılar. Projenin gidişatı hakkında bize sürekli bilgi aktardılar. Onlarla işbirliği yapmak keyif verici.
  Genel Müdür
 • Bugüne kadar iş verdiğimiz tercüme firmalarından hepsinden farklısınız. Kaliteniz, özenli çalışmalarınız ve makul fiyatlarınız için firmanıza çok teşekkür ederim.
  (Pazarlama Müdürü)

Hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki çok değerli müşterilerimize onlarca dilde hukuksal alanda tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağlıyoruz. Hizmet sağladığınız dillerden bazıları şunlardır:
İspanyolca, Türkçe, Fransızca, Kazakça, Macarca, Kürtçe, İsveççe, Malayca, Zuluca, Çince, Tayvanca, Makedonca, Danca, Rumca, Farsça, Norveççe, Rusça, İrlandaca, Bangladeşçe, Slovakça, Sanskritçe, Korece, Kırgızca, Bulgarca, Türkmence, Çekçe, Urduca, Hollandaca, Ukraynaca, Sırpça, Slovence, Flamanca, Azerice, Ermenice, Yunanca, İngilizce, İbranice, Japonca, İtalyanca, Almanca.

Semantik Tercüme olarak sadece ülkemizin illerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunda yazılı ve sözlü çeviri çözümleri sağlıyoruz. Tercüme hizmeti sunduğumuz ilçelerden bazı örnekleri aşağıdaki listede görebilirsiniz:

Rize – Hemşin, Kırşehir – Çiçekdağı, Muğla – Fethiye, Bingöl – Genç, Karaman – Sarıveliler, Eskişehir – Alpu, Çorum – İskilip, Erzurum – Oltu, Bursa – Harmancık, Mardin – Derik, Kütahya – Gediz, Ardahan – Damal, Ağrı – Hamur, Amasya – Hamamözü, Samsun – Tekkeköy, Kayseri – Hacılar, Samsun – Alaçam, Yalova – Altınova, Kars – Digor, Iğdır – Tuzluca, Eskişehir – Mahmudiye, Sivas – Yıldızeli, Çankırı – Orta, Bolu – Seben, Bingöl – Kiğı, Balıkesir – Bigadiç, Karabük – Safranbolu, Erzurum – Hınıs, Osmaniye – Toprakkale, Bursa – Büyükorhan, Kırşehir – Boztepe, Samsun – Havza, Uşak – Eşme, Mardin – Savur, Aksaray – Güzelyurt, Bursa – Gemlik, Batman – Kozluk, Balıkesir – Sındırgı, Gaziantep – Şehitkamil, Karaman – Ermenek, Kahramanmaraş – Andırın, Kırklareli – Lüleburgaz, Manisa – Alaşehir, Bursa – Nilüfer, Kars – Arpaçay, Bolu – Göynük, Tunceli – Hozat, Diyarbakır – Silvan, Tokat – Almus, Gaziantep – İslahiye

Çeviri şirketimizi sektördeki bütün rakiplerimizden farklı kılan en önemli noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli ve büyük projelerdeki takdir edilen deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki ilkelerimiz, yaptığımız işin başlangıcından sonuna kadar uygulamakta olduğumuz kalite süreçleridir.

Hollandaca Leasing Evrakı Tercümesi
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Neden bizi tercih etmelisiniz?

 • Kalitemizde ve profesyonelliğimizden hiç bir şekilde vaz geçmeden çözüm yaratacak bir yaklaşımla, hizmet sağladığımız kendi sektörlerinde başarılı olmalarına destek olmayı hedefliyoruz.
 • Firmamızda görev yapan çevirmenlerimizin tamamı hukuk fakültelerinden mezun, en az 10 yıl deneyimli, mesleki konulara hakim, profesyonel kişilerdir.
 • Çeviri öncesinde, çeviri sürecinde ve çeviri sonrasında bize çevirilerini emanet eden müşterilerimizle sürekli temas halindeyiz Müşterilerimizden çalışma saatleri dahilinde bize ulaşan e-posta iletilerinin hepsine bir saat içinde kesinlikle yanıt veriyoruz.
 • Yürüttüğümüz projelerin her kademesinde kalite güvence ve kalite kontol gerekliliklerini itinayla uyguluyoruz. Kalite standartları firmamız için en önemli konudur.
 • Kalite çıtaları yüksek olan uluslar arası firmalara çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sunduğumuzdan kalite seviyemizi korumak için sürekli çalışıyoruz.
 • Yüksek teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanıyor, bu şekilde daha yüksek nitelikli çevirileri daha rekabetçi fiyatla sağlıyoruz. Teknolojiye hakimiyetimiz çeviri büromuzu tüm rakiplerimizden farklı bir yere koyuyor.
 • Çok dilli tercüme çalışmalarında kapsamlı bir bilgi birikimi sahibiyiz. Bu alanda ülkemizin en seçkin sanayi şirketlerine büyük bir başarıyla hizmet sunuyoruz.
 • İlk hedefimiz tüm müşterilerimizi her koşul altında tatmin etmek, müşterilerimizle kaliteli ve güvene dayanan bir iş ilişkisi tesis etmektir. Sizlerin memnuniyeti bizim için en değerli referanstır.
 • Tüm kurumsal müşterilerimiz adına bir Çeviri Belleği oluşturuyoruz. Bu şekilde değerli müşterilerimizin çeviri ve yerelleştirme projelerinde hem doğru bir teminoloji sağlıyor aynı zamanda tercüme ve yerelleştirme giderlerinizi çok azaltıyoruz.
 • Müşteri sırlarının gizliliği noktasında çok duyarlıyız. Müşterilerimizin özel sırlarını her koşulda gizli tutmak en önemli ilkemizdir.
 • Kadrolu çevirmen ekibimizin yanısıra, giderek genişleyen Türkiye ve dünya çapındaki serbest tercüman ağımız sayesinde, dünyanın tüm dillerinde müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sağlamaktayız.
 • Yapılabilecek en küçük bir tercüme yanlışlığı müşterilerimizin maddi ya da manevi kayıplara uğramalarına yol açabileceği için çevirmenlerimiz ve editörlerimiz çevirilerinde doğruluğundan şüphe duydukları tek bir kelime dahi kullanmazlar.

etiket seçkimiz
tercüme bürosu, hukuki çeviri, tercüme firması, hukuk tercümesi, sözleşme çevirisi, çeviri şirketi, hukuki tercüme, hukuk çevirisi, sözleşme tercümesi, hukuksal çeviri, Hollandaca Leasing Evrakı Tercümesi, çeviri bürosu

Comments Are Closed!!!